POLOWANIE na Okazje! - upoluj modne obuwie HEGO’S


HEGO’S Milano inspiruje kobiety do lepszego życia każdego dnia. Od budowania własnego stylu, po komfort w noszeniu ukochanych butów i ubrań. Naszą najważniejszą wartością w modzie jest to, aby nie rezygnować z własnych dążeń i pasji. Dlatego dbając o swoje Klientki oraz modele, które tworzymy, już po raz kolejny zostanie zorganizowana akcja „POLOWANIE na Okazje!”. Jesienno-zimowa XVI edycja rozpocznie się w piątek 17.11.2023 w naszym Warszawskim magazynie na ulicy Poleczki 21. To właśnie tam każda z naszych Klientek, będzie miała możliwość upolowania i przymierzenia obuwia, które przede wszystkim będzie pasowało do niej i do jej szafy, i które zostanie z nią przez kilka lub nawet więcej sezonów.

CZYM JEST POLOWANIE NA OKAZJE?

Jako jedyni na polskim rynku, organizujemy wyjątkową akcję – POLOWANIE na Okazje! Dzięki której nasze Klientki mogą odwiedzić firmowy magazyn i przymierzyć perełki z poprzednich sezonów. Kolekcje, choć zmieniają swoje oblicze co sezon, to nigdy nie są jedynie na sezon, dlatego jest w czym wybierać.

Dlaczego POLOWANIE na Okazje? Ponieważ ostatnie pary są w różnych rozmiarach, czasem pojedynczych i cała zabawa polega na upolowaniu modelu w swoim rozmiarze. Na pewno nie zaskoczymy nikogo, odkrywając, że podczas POLOWANIA, nasze klientki opuszczają magazyn z 3 lub 5 parami HEGO’S Milano. Oczywiście, nie zapominamy o Klientkach, które nie mogą nas odwiedzić w te wyjątkowe 3 dni w sezonie, dlatego na kolejne 2 dni przenosimy POLOWANIE na Okazje na hegos.eu.

OUTLET – STWORZONY SPECJALNIE DLA CIEBIE

To specjalnie stworzona zakładka OUTLET: hegos.eu/sales, na której Klientki mogą znaleźć modele z poprzednich sezonów w naprawdę świetnej cenie i niezmiennie idealnej jakości. Wszystko robimy po to, aby obuwie, które zostało przez nas stworzone, było dostępne dla naszych Klientek, do ostatniej pary.

Kreując i produkując nasze kolekcje, wierzymy, że każda para znajdzie swoją drugą połówkę.

Historia naszych kolekcji pokazuje, że mamy rację. Coraz więcej kobiet nie szuka już „tylko” butów, ale coraz częściej zwracana jest uwaga na piękno wykonania, oraz trwałość i charakter modeli.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z AKCJI POLOWANIE NA OKAZJE?

Od prawie 30 lat, pozostajemy wierni wypracowanym na początku swojej działalności wartościom i priorytetom. Te wartości to: rzemieślnicza, włoska tradycja w produkcji obuwia, jakość, dbałość o każdy detal oraz niezwykłe wyczucie stylu.

Projektując buty, bardzo uważnie dobieramy materiały, nawiązujemy współprace z dostawcami, którzy w sposób zrównoważony wytwarzają komponenty. Korzystamy wyłącznie z certyfikowanych producentów skór, do minimum ograniczamy ilość odpadów poprodukcyjnych, oraz sprzedajemy do ostatniej pary.

Od wielu lat współpracujemy z włoskimi fabrykami. Każda para butów to wynik pracy około 10 osób. Od pierwszych rysunków modelu, przez wybór poszczególnych materiałów, stworzenia prototypu, przetestowania modelu na nodze i produkcję, która podobnie jak proces projektowania całkowicie odbywa się we Włoszech.

AKCJA, KTÓRA POMAGA

W HEGO’S Milano wierzymy również, że dobrem należy się dzielić. Dlatego część kolekcji przekazujemy potrzebującym, dla których para nowych butów jest dużym wydatkiem i nie zawsze mogą pozwolić sobie na ich zakup. Od wielu lat współpracujemy ze Stowarzyszeniem Charytatywnym Centrum Pomocy RN PKPS.

Zdajemy sobie sprawę, że przed nami długa droga i wiele kolejnych małych kroków, ale wiemy, że jest to podróż ku wspólnej lepszej przyszłości.

X

Magazyn HEGO'S Milano / ul. POLECZKI 21 / 02-822 Warszawa
Skorzystaj jako pierwsza! Wystarczy, że udostępnisz nasz post na FB lub na Instagramie na Stories, oznaczając nas, a my wyślemy Ci KOD wcześniejszego dostępu. Zacznij Polowanie ON-LINE już 9 czerwca od 21.00.
-->