Koszt i czas dostawy

Sklep udostępnia możliwość wysyłki poprzez:

 • kurier DPD (12,99 zł - wysyłka nawet 24h) *Dotyczy zamówień poniżej 300 zł, powyżej GRATIS* (*Dotyczy tylko artykułów bez zniżki)
 • punkt odbioru DPD (9,99 zł - wysyłka nawet 24h) *Dotyczy zamówień poniżej 300 zł, powyżej GRATIS (*Dotyczy tylko artykułów bez zniżki)
 • paczkomaty InPost (15,99 zł - wysyłka do 2 dni) *Dotyczy zamówień poniżej 300 zł, powyżej GRATIS (*Dotyczy tylko artykułów bez zniżki)
 • PRZESYŁKA ZAGRANICZNA (na terenie UE, poza UE do indywidualnej wyceny) - kurier GLS (przedpłata PayU - 70 zł - czas wysyłki nawet 24h, dostawa od 4 do 7dni roboczych)

 Uwaga: W czasie wyprzedaży czas dostawy może ulec wydłużeniu o 1-2 dni robocze. 

Dostawa i koszty dostawy

1. Sklep zastrzega, że dostawa zamówionych produktów poprzez kuriera GLS, INPOST. realizowana jest wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Natomiast za granicę towar wysyłany jest poprzez Pocztę Polską po uprzedniej płatności z góry za całe zamówienie wraz z kosztami dostawy.

2. Zamówione artykuły zostaną dostarczane do Klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej 
GLS, INPOST z zastrzeżeniem § 6 ust. 1. Dane na przesyłce zawierać będą imię i nazwisko oraz adres wskazany przez Klienta w formularzu zamówienia. Wraz z przesyłką Klient otrzyma pisemne potwierdzenie istotnych elementów zawartej umowy sprzedaży wraz z pouczeniem/informacją dotyczącą korzystania z prawa do odstąpienia od umowy  i wzorem formularza odstąpienia od umowy.

3. Czas realizacji zamówienia wynosi do 5 dni roboczych liczonych od dnia otrzymania bankowego potwierdzenia dokonania płatności za złożone zamówienie. W razie, gdy płatność za zamówienie następuje przy odbiorze, czas realizacji zamówienia wynosi 5 dni od dnia potwierdzenia przez Sklep zamówienia do realizacji. Czas realizacji zamówienia stanowi czas, w jakim obsługa Sklepu przygotuje zamówione towary i wyda przesyłkę firmie kurierskiej GLS, INPOST celem dostarczenia do Klienta. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie lub niedostarczenie przesyłki, wynikające z podania błędnych danych adresowych Klienta lub innych przyczyn zawinionych przez Klienta. Każdy Klient sklepu otrzymuje informacje o fakcie wysłania paczki, jej numerze i planowanym terminie dostawy. W razie, gdy zamówienie nie zostało otrzymane przez Klienta w w/w terminie, Klient winien poinformować o tym fakcie Sklep. W przypadku płatności za pośrednictwem platformy PayU czas realizacji zamówienia wynosi średnio 48 godzin od daty zaksięgowania wpłaty.

4. Podane wyżej okresy realizacji mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie z przyczyn niezależnych od Sklepu. Niezależnie od powyższych Sklep zastrzega, iż dostarczenie towarów poprzez przeniesienie fizycznego posiadania towarów lub kontroli nad nimi na Klienta odbędzie się bez zbędnej zwłoki, ale nie później niż 30 dni od zawarcia umowy.

5. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne bądź ograniczenia techniczne występujące w sprzęcie komputerowym, urządzeniu końcowym, systemie teleinformatycznym oraz infrastrukturze telekomunikacyjnej, z którego korzysta Klient, a które uniemożliwiają Klientowi poprawne korzystanie ze Sklepu.

6. W przypadku większych zamówień obejmujących wiele towarów Sklep zastrzega sobie możliwość dostarczania niektórych towarów osobno.

7. Standardowe koszty dostawy ponoszone są przez Klienta. 

8. W przypadku płatności za pośrednictwem formy Przelewy24 za towar/y za cenę przekraczającą przy jednorazowym zamówieniu 300 zł, koszty dostawy ponosi Sklep.

9. Istnieje możliwość osobistego odbioru zamówienia po uprzednim, indywidualnym uzgodnieniu terminu z administratorem Sklepu (admin@hegos.eu ). W przypadku odbioru osobistego zamówionych towarów terminy realizacji określone w § 6 ust. 3 nie znajdują zastosowania. Niezależnie od powyższego Sklep zastrzega, iż dostarczenie towarów poprzez przeniesienie fizycznego posiadania towarów lub kontroli nad nimi na Klienta odbędzie się bez zbędnej zwłoki, ale nie później niż 30 dni od zawarcia umowy.

10. W przypadku, gdy Sklep nie spełnił swojego obowiązku dostarczenia towarów w terminie określonym według przepisów powyższych, wówczas Klient wzywa Sklep do dostarczenia zamówionych towarów w dodatkowym terminie stosownym do okoliczności. Jeżeli Sklep nie dostarczy towarów w tym dodatkowym terminie to wówczas Klientowi przysługuje prawo rozwiązania umowy. Akapit powyższy nie ma zastosowania do umów sprzedaży, w przypadku, gdy Sklep odmówił dostarczenia towarów lub w przypadku, gdy uzgodniony termin dostarczenia ma istotne znaczeie z uwagi na wszystkie okoliczności

X

Magazyn HEGO'S Milano / ul. POLECZKI 21 / 02-822 Warszawa
Skorzystaj jako pierwsza! Wystarczy, że udostępnisz nasz post na FB lub na Instagramie na Stories, oznaczając nas, a my wyślemy Ci KOD wcześniejszego dostępu. Zacznij Polowanie ON-LINE już 9 czerwca od 21.00.

Bądź na bieżąco:

X

Zgodnie z art. 13 RODO informujemy, iż:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stark Corp Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie tel. 22 403 03 70, admin@hegos.eu ;
 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji usługi newsletter, na podstawie art. 6 ust 1 pkt a RODO;
 3. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą udostępniane innym odbiorcom wyłącznie na podstawie przepisów prawa oraz zawartych umów;
 4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu wycofania zgody na otrzymywanie newsletter;
 5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem - w granicach określonych w przepisach prawa;
 6. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
 7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji usługi newsletter;
 8. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
-->