Darmowa dostawa i wymiana Darmowa dostawa i wymiana Szybka wysyłka Wysyłka nawet w 24h 30 dni na zwrot 30 - dniowe prawo zwrotu Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności 40 PLN za newsletter 40 PLN za newsletter

Koszt i czas dostawy

Sklep udostępnia możliwość wysyłki poprzez:

  • kurier GLS (0 zł - wysyłka nawet 24h) *Dotyczy zamówień powyżej 200 zł, poniżej 8 zł
  • kurier GLS pobranie (10 zł - wysyłka nawet 24h)
  • paczkomaty InPost (0 zł - wysyłka do 5 dni) *Dotyczy zamówień powyżej 200 zł, poniżej 10 zł
  • PRZESYŁKA ZAGRANICZNA (na terenie UE, poza UE do indywidualnej wyceny) - kurier DPD (przedpłata PayU - 40 zł - czas wysyłki nawet 24h, dostawa od 4 do 7dni)

 

Dostawa i koszty dostawy

1. Sklep zastrzega, że dostawa zamówionych produktów poprzez kuriera GLS. realizowana jest wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Natomiast za granicę towar wysyłany jest poprzez Pocztę Polską po uprzedniej płatności z góry za całe zamówienie wraz z kosztami dostawy.

2. Zamówione artykuły zostaną dostarczane do Klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej 
GLS z zastrzeżeniem § 6 ust. 1. Dane na przesyłce zawierać będą imię i nazwisko oraz adres wskazany przez Klienta w formularzu zamówienia. Wraz z przesyłką Klient otrzyma pisemne potwierdzenie istotnych elementów zawartej umowy sprzedaży wraz z pouczeniem/informacją dotyczącą korzystania z prawa do odstąpienia od umowy  i wzorem formularza odstąpienia od umowy.

3. Czas realizacji zamówienia wynosi do 5 dni roboczych liczonych od dnia otrzymania bankowego potwierdzenia dokonania płatności za złożone zamówienie. W razie, gdy płatność za zamówienie następuje przy odbiorze, czas realizacji zamówienia wynosi 5 dni od dnia potwierdzenia przez Sklep zamówienia do realizacji. Czas realizacji zamówienia stanowi czas, w jakim obsługa Sklepu przygotuje zamówione towary i wyda przesyłkę firmie kurierskiej GLS celem dostarczenia do Klienta. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie lub niedostarczenie przesyłki, wynikające z podania błędnych danych adresowych Klienta lub innych przyczyn zawinionych przez Klienta. Każdy Klient sklepu otrzymuje informacje o fakcie wysłania paczki, jej numerze i planowanym terminie dostawy. W razie, gdy zamówienie nie zostało otrzymane przez Klienta w w/w terminie, Klient winien poinformować o tym fakcie Sklep. W przypadku płatności za pośrednictwem platformy PayU czas realizacji zamówienia wynosi 48 godzin od daty zaksięgowania wpłaty.

4. Podane wyżej okresy realizacji mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie z przyczyn niezależnych od Sklepu. Niezależnie od powyższych Sklep zastrzega, iż dostarczenie towarów poprzez przeniesienie fizycznego posiadania towarów lub kontroli nad nimi na Klienta odbędzie się bez zbędnej zwłoki, ale nie później niż 30 dni od zawarcia umowy.

5. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne bądź ograniczenia techniczne występujące w sprzęcie komputerowym, urządzeniu końcowym, systemie teleinformatycznym oraz infrastrukturze telekomunikacyjnej, z którego korzysta Klient, a które uniemożliwiają Klientowi poprawne korzystanie ze Sklepu.

6. W przypadku większych zamówień obejmujących wiele towarów Sklep zastrzega sobie możliwość dostarczania niektórych towarów osobno.

7. Standardowe koszty dostawy ponoszone są przez Klienta. Koszt dostawy płatnej przy odbiorze wynosi każdorazowo 12 zł. (dziewięć złotych) i jest płatny wraz z odpłatnością za zamówiony towar do rąk upoważnionego pracownika firmy kurierskiej GLS
Przy płatności przelewem lub wpłatą gotówkową na rachunek bankowy Sklepu, koszt dostawy wynosi każdorazowo 9 zł (dziewięć złotych) przy wyborze płatności poprzez PayU. Koszt przesyłki jest stały niezależnie od wielkości jednorazowego zamówienia. Każde kolejne zamówienie związane jest z koniecznością ponoszenia kosztów dostawy.

8. W przypadku płatności za pośrednictwem formy PayU za towar/y za cenę przekraczającą przy jednorazowym zamówieniu 200 zł, koszty dostawy ponosi Sklep.

9. Istnieje możliwość osobistego odbioru zamówienia po uprzednim, indywidualnym uzgodnieniu terminu z administratorem Sklepu (admin@hegos.eu ). W przypadku odbioru osobistego zamówionych towarów terminy realizacji określone w § 6 ust. 3 nie znajdują zastosowania. Niezależnie od powyższego Sklep zastrzega, iż dostarczenie towarów poprzez przeniesienie fizycznego posiadania towarów lub kontroli nad nimi na Klienta odbędzie się bez zbędnej zwłoki, ale nie później niż 30 dni od zawarcia umowy.

10. W przypadku, gdy Sklep nie spełnił swojego obowiązku dostarczenia towarów w terminie określonym według przepisów powyższych, wówczas Klient wzywa Sklep do dostarczenia zamówionych towarów w dodatkowym terminie stosownym do okoliczności. Jeżeli Sklep nie dostarczy towarów w tym dodatkowym terminie to wówczas Klientowi przysługuje prawo rozwiązania umowy. Akapit powyższy nie ma zastosowania do umów sprzedaży, w przypadku, gdy Sklep odmówił dostarczenia towarów lub w przypadku, gdy uzgodniony termin dostarczenia ma istotne znaczeie z uwagi na wszystkie okoliczności

Bądź na bieżąco:

HEGO'S LOVE MOSCHINO ALBANO DESIGUAL BRACCIALINI MELISSA
LIU JO HEGO'S LIVERPOOL EMU CROMIA RUBBER DUCK ARMANI JEANS
CALVIN KLEIN DR. MARTENS TOSCA BLU VANS NATIVE HUNTER
LEMON JELLY TOMS SOYA FISH CRIME LONDON MEL RAS
RUCO LINE KANNA GAUDI LELLI KELLY VERSACE JEANS MOSCHINO
DABLIU VIDORRETA CONVERSE STEFANIA BIRKENSTOCK FLOGG
HAVAIANAS CHIPIE SAVE MY BAG D.A.T.E. BALDOWSKI by HEGOS UGG
PINKO UMA PARKER FESSURA COCOROSE SUPERGA NEW BALANCE
IGI&CO PANTONE MARUTI DIRK BIKKEMBERGS NATURE STEVE MADDEN
FRAU POKEMAOKE LILIMILL PRETTY BALLERINAS POLLINI ZAXY
JOANNA KRUCZEK & HEGO'S HANNIBAL LAGUNA by HEGO'S TIMBERLAND PALLADIUM LE CAROSE MOU
DADA DESIGN