Wielkie wydarzenie
Nowa kolekcja już w butikach!

"Albo znasz modę, albo jej nie znasz."                    Anna Wintour

Z HEGO'S Milano, na pewno będziesz na bieżąco z aktualnymi trendami w modzie! Oficjalnie w naszych salonach HEGO'S Milano i na www.hegos.eu/NEW, rozpoczęliśmy sezon SS24. Bądź z nami, a poznasz najnowsze trendy, zainspirujesz się i stworzysz, idealną dla siebie, stylizację. Zapraszamy!

Anna Dello Russo: włoska ikona i wielka miłośniczka mody

Anna Dello Russo to ikona włoskiej mody, która wie wszystko o dobrym stylu, designie i modzie. Swojej wiedzy używa nie tylko w pracy dziennikarki, ale również i na co dzień, ponieważ tworzy ikoniczne outfity casualowe, eleganckie i streetwearowe, które stają się wzorem do naśladowania przez modowe poszukiwaczki pereł. Sprawdź, jak wygląda styl Anny Dello Russo!

Włoska ikona stylu i mody: Sophia Loren

Włoski styl opiera się na autentyczności, podkreślaniu swoich atutów, a także na wyrazistych kolorach, designerskich dodatkach, kobiecych krojach i wysokiej jakości. Wszystkie te składniki odnajdziemy w stylu utalentowanej aktorki i pięknej kobiety – Sophii Loren. Poznaj kolejną ikonę włoskiej sztuki i zainspiruj się jej niepowtarzalnym stylem!

Poznaj Paolę Navone, czołową postać włoskiego designu

Włoski design jest synonimem wysokiej jakości materiałów, ciekawych, misternie dopracowanych projektów i stylu, który przykuwa wzrok już od pierwszych sekund. Dotyczy to wielu dziedzin sztuki, mody, kultury i ma odzwierciedlenie we włoskich osobowościach z charyzmą. W dzisiejszym wpisie chcemy Wam przybliżyć niezwykle kreatywną Włoszkę - designerkę, projektantkę i architektkę - Paolę Navone.

Donatella Versace – włoska projektantka mody i kobieta sukcesu

Donatella Versace to wyrazista i barwna postać w świecie współczesnej high fashion, która wie, jak kreować trendy, tworzyć niezapomniane pokazy mody i czerpać z tego przyjemność. Nie znosi minimalizmu, uwielbia wysokie obcasy, skórzane dodatki i żywe kolory. Ludzie myślą, że jest chłodna i zdystansowana, ale tak naprawdę Versace Donatella jest ciepłą i miłą kobietą, która po prostu wie, jak dążyć do celu i odnieść sukces!

Poznaj styl Moniki Bellucci - najpopularniejszej włoskiej aktorki i ikony kobiecości i elegancji

Styl Moniki Bellucci to kobiece i eleganckie kroje, które wspaniale podkreślają atuty zmysłowej sylwetki. Włoska aktorka nie idzie na kompromisy w kwestii mody, nie podąża za ulotnymi nowinkami, które jej nie służą. Właśnie dzięki autentyczności i pełnej miłości do swojego ciała, Monica Bellucci, stała się ikoną mody i włoskiego, kobiecego kanonu piękna.

X

Magazyn HEGO'S Milano / ul. POLECZKI 21 / 02-822 Warszawa
Skorzystaj jako pierwsza! Wystarczy, że udostępnisz nasz post na FB lub na Instagramie na Stories, oznaczając nas, a my wyślemy Ci KOD wcześniejszego dostępu. Zacznij Polowanie ON-LINE już 9 czerwca od 21.00.

Bądź na bieżąco:

X

Zgodnie z art. 13 RODO informujemy, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stark Corp Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie tel. 22 403 03 70, admin@hegos.eu ;
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji usługi newsletter, na podstawie art. 6 ust 1 pkt a RODO;
  3. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą udostępniane innym odbiorcom wyłącznie na podstawie przepisów prawa oraz zawartych umów;
  4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu wycofania zgody na otrzymywanie newsletter;
  5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem - w granicach określonych w przepisach prawa;
  6. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
  7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji usługi newsletter;
  8. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
-->