Obierz 10% RABATU na nową kolekcję SUN68 z kodem: Lovesun68

FAQ

Jak dokonać zwrotu towaru zakupionego online?

By dokonać zwrotu towaru należy odesłać nam towar wraz z wypełnionym formularzem zwrotu na adres z paragonu – JPG. Sp. z o.o., AL.KEN 53/U10, 02-797 Warszawa. Prosimy o o włożenie formularza do pudełka z butami. Zwrotu można dokonać w dowolny sposób na swój koszt lub bezpłatnie: przez Szybkie Zwroty  Inpost, w naszym biurze lub w jednym z naszych sklepów stacjonarnych.

Uwaga! Uprzejmie prosimy o nie zaklejanie oryginalnego pudełka z butami taśmą – następny klient, który dokona zakupu, również chciałby otrzymać towar w oryginalnym opakowaniu.

Czy można dokonać zwrotu zakupu online w dowolnym sklepie stacjonarnym HEGO’S?

Nie. Zwrot należy przesłać na adres magazynu HEGO'S: Magazyn HEGO'S Milano, ul. Poleczki 21/6a, 02 -822 Warszawa 

Jak dokonać bezpłatnego zwrotu przez paczkomaty?

Umożliwiamy Państwo opcję bezpłatnego zwrotu przez paczkomaty i Szybkie Zwroty Inpost. By otrzymać kod bezpłatnego nadania paczki, prosimy o wypełnienie formularza na stronie szybkiezwroty.pl/hegos – kod powinien zostać wysłany sms-em i mailem. Mogą Państwo zwrócić paczkę w dowolnym, pobliskim paczkomacie.  Kod zwrotu ważny jest 3 dni od momentu wygenerowania. W przypadku Szybkich Zwrotów prosimy o zabezpieczenie i zapakowanie oryginalnego pudełka, by nie uległo ono zniszczeniu. Również w przypadku  zwrotu przez paczkomaty prosimy o dołączenie do paczki wypełnionego formularza wymiany lub zwrotu.

Czy możliwy jest odbiór zamówienia online w sklepie stacjonarnym?

Odbiór zamówienia online w sklepie stacjonarnym możliwy jest tylko w przypadku zamówień opłaconych z góry, gdy produkt dostępny jest w danym sklepie stacjonarnym.  W celu ustalenia możliwości odbioru produktu w sklepie stacjonarnym prosimy o kontakt z infolinią sklepu internetowego.

Otrzymała/em błędny/wadliwy towar – co zrobić?

Z góry bardzo przepraszamy, jeśli doszło do pomyłki lub jeśli towar okazał się nie spełniać Państwa oczekiwań. W przypadku otrzymania niewłaściwego lub wadliwego produktu będziemy wdzięczni za niezwłoczne skontaktowanie się z infolinią sklepu internetowego. Postaramy się, jak najszybciej umożliwić Państwo wymianę lub zwrot produktu.

Otrzymała/em niekompletne zamówienie – co zrobić?

Z reguły nie ma powodu do niepokoju – zdarza się, że zamówienia składające się z więcej niż jednej pary wysyłamy z różnych miejsc wysyłkowych, stąd może się zdarzyć, że zamówienie jest doręczane w kilku paczkach, które mogą nie być doręczane jednocześnie. W pierwszej kolejności prosimy więc o sprawdzenie, czy nie otrzymali Państwo więcej niż jednego powiadomienia od firmy spedycyjnej lub czy na paragonie w opisie nie ma informacji o ilości paczek, na które składa się zamówienie.

X

Magazyn HEGO'S Milano / ul. POLECZKI 21 / 02-822 Warszawa
30 maja już o północy! Skorzystaj jako pierwsza! Udostępnij post i wydarzenie na FB i zacznij Polowanie już 29 maja od 20:00.
*Hasło dostępu otrzymasz na PRV. Udostępnij post i wydarzenie tutaj.

Bądź na bieżąco:

X

Zgodnie z art. 13 RODO informujemy, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stark Corp Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie tel. 22 403 03 70, admin@hegos.eu ;
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji usługi newsletter, na podstawie art. 6 ust 1 pkt a RODO;
  3. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą udostępniane innym odbiorcom wyłącznie na podstawie przepisów prawa oraz zawartych umów;
  4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu wycofania zgody na otrzymywanie newsletter;
  5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem - w granicach określonych w przepisach prawa;
  6. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
  7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji usługi newsletter;
  8. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.