Darmowa dostawa i wymiana Darmowa dostawa i wymiana Szybka wysyłka Wysyłka nawet w 24h 30 dni na zwrot 30 - dniowe prawo zwrotu Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności 40 PLN za newsletter 40 PLN za newsletter
Tylko przez 24h CAŁE CHIPIE 99,99! Do końca promocji pozostało:

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

 1. Jak dokonać zwrotu towaru zakupionego online?

By dokonać zwrotu towaru należy odesłać nam towar wraz z wypełnionym formularzem zwrotu na adres z paragonu – JPG. Sp. z o.o., AL.KEN 53/U10, 02-797 Warszawa. Prosimy o o włożenie formularza do pudełka z butami. Zwrotu można dokonać w dowolny sposób na swój koszt lub bezpłatnie: przez Szybkie Zwroty  Inpost, w naszym biurze lub w jednym z naszych sklepów stacjonarnych.

Uwaga! Uprzejmie prosimy o nie zaklejanie oryginalnego pudełka z butami taśmą – następny klient, który dokona zakupu, również chciałby otrzymać towar w oryginalnym opakowaniu.

 

 1. Czy można dokonać zwrotu zakupu online w dowolnym sklepie stacjonarnym HEGO’S?

Tak, towar zakupiony online można zwrócić w dowolnym sklepie stacjonarnym  HEGO’S. Do zwracanych butów należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu. Personel sklepu stacjonarnego powinen wydać potwierdzenie zwrotu, zwrotu dokonujemy w ciągu maksymalnie 14 dni, zazwyczaj zwrot trwa około tygodnia.

 1. Jak dokonać bezpłatnego zwrotu przez paczkomaty?

Umożliwiamy Państwo opcję bezpłatnego zwrotu przez paczkomaty i Szybkie Zwroty Inpost. By otrzymać kod bezpłatnego nadania paczki, prosimy o wypełnienie formularza na stronie szybkiezwroty.pl/hegos – kod powinien zostać wysłany sms-em i mailem. Mogą Państwo zwrócić paczkę w dowolnym, pobliskim paczkomacie.  Kod zwrotu ważny jest 3 dni od momentu wygenerowania. W przypadku Szybkich Zwrotów prosimy o zabezpieczenie i zapakowanie oryginalnego pudełka, by nie uległo ono zniszczeniu. Również w przypadku  zwrotu przez paczkomaty prosimy o dołączenie do paczki wypełnionego formularza wymiany lub zwrotu.

 1. Jak dokonać wymiany towaru?

W celu wymiany towaru zakupionego online w pierwszej kolejności należy złożyć na naszej stronie zamówienie z opcją „Wymiana towaru”. Zamówienie to służy rezerwacji nowej pary i nie jest ono opłacane. Opcję „Wymiana towaru” będą mogli Państwo oznaczyć w 3. kroku składania zamówienia, podczas wyboru sposobu płatności. Buty, które mają być wymienione, należy odesłać na adres z paragonu razem z wypełnionym formularzem wymiany. Kiedy otrzymamy od Państwa, nadamy Państwu nową parą.

 1. Chcę dokonać wymiany towaru zakupionego podczas promocji, teraz cena jest wyższa – czy jest konieczna dopłata, jeśli to wymiana na inny rozmiar?

Nie, jeśli chcą Państwo wymienić towar na inny rozmiar, a w międzyczasie jego cena zmieniła się na wyższą, nie musicie martwić się dopłatą – wymiany realizowane są zawsze po cenie towaru z pierwszego zakupu.

 1. Czy jest możliwa wymiana na inny, droższy lub tańszy towar?

Tak, mogą Państwo dokonać wymiany towaru na inny. Jeśli nowy towar, który Państwo rezerwują w zamówieniu z opcją „Wymiana towaru”, jest droższy od zamawianego pierwotnie, mogą Państwo dokonać dopłaty różnicy w cenie u kuriera lub poprzez dokonanie przelewu na nasze konto. Jeśli nowy towar jest tańszy, dokonamy zwrotu różnicy w cenie na Państwo konto wskazane na formularzu wymiany.

 1. Czy można dokonać wymiany zamówienia online w sklepie stacjonarnym?

Tak, mogą Państwo dokonać wymiany towaru zakupionego online w sklepie stacjonarnym.  Dostępność danego produktu w sklepie mogą Państwo sprawdzić samodzielnie na naszej stronie, w karcie produktu – po wyborze właściwego rozmiaru powinna automatycznie pojawić się dostępność towaru w sklepie stacjonarnym. Jeśli taka dostępność się nie pojawia, oznacza to, że produkt dostępny jest tylko online.

 1. Czy możliwy jest odbiór zamówienia online w sklepie stacjonarnym?

Odbiór zamówienia online w sklepie stacjonarnym możliwy jest tylko w przypadku zamówień opłaconych z góry, gdy produkt dostępny jest w danym sklepie stacjonarnym.  W celu ustalenia możliwości odbioru produktu w sklepie stacjonarnym prosimy o kontakt z infolinią sklepu internetowego.

 1. Otrzymała/em błędny/wadliwy towar – co zrobić?

Z góry bardzo przepraszamy, jeśli doszło do pomyłki lub jeśli towar okazał się nie spełniać Państwa oczekiwań. W przypadku otrzymania niewłaściwego lub wadliwego produktu będziemy wdzięczni za niezwłoczne skontaktowanie się z infolinią sklepu internetowego. Postaramy się, jak najszybciej umożliwić Państwo wymianę lub zwrot produktu.

 1. Otrzymała/em niekompletne zamówienie – co zrobić?

Z reguły nie ma powodu do niepokoju – zdarza się, że zamówienia składające się z więcej niż jednej pary wysyłamy z różnych miejsc wysyłkowych, stąd może się zdarzyć, że zamówienie jest doręczane w kilku paczkach, które mogą nie być doręczane jednocześnie. W pierwszej kolejności prosimy więc o sprawdzenie, czy nie otrzymali Państwo więcej niż jednego powiadomienia od firmy spedycyjnej lub czy na paragonie w opisie nie ma informacji o ilości paczek, na które składa się zamówienie.

Bądź na bieżąco:

X

Zgodnie z art. 13 RODO informujemy, iż:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest JPG Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie tel. 22 403 03 70, admin@hegos.eu ;
 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji usługi newsletter, na podstawie art. 6 ust 1 pkt a RODO;
 3. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą udostępniane innym odbiorcom wyłącznie na podstawie przepisów prawa oraz zawartych umów;
 4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu wycofania zgody na otrzymywanie newsletter;
 5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem - w granicach określonych w przepisach prawa;
 6. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
 7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji usługi newsletter;
 8. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
HEGO'S ALBANO DESIGUAL BRACCIALINI MELISSA LIU JO
HEGO'S LIVERPOOL EMU CROMIA RUBBER DUCK CALVIN KLEIN DR. MARTENS
VANS NATIVE HUNTER LEMON JELLY TOMS SOYA FISH
CRIME LONDON MEL RAS RUCO LINE KANNA LELLI KELLY
VERSACE JEANS MOSCHINO DABLIU VIDORRETA CONVERSE STEFANIA
BIRKENSTOCK FLOGG HAVAIANAS CHIPIE SAVE MY BAG D.A.T.E.
UGG PINKO UMA PARKER FESSURA COCOROSE SUPERGA
NEW BALANCE IGI&CO L4K3 PANTONE MARUTI DIRK BIKKEMBERGS
STEVE MADDEN FRAU POKEMAOKE LILIMILL PRETTY BALLERINAS POLLINI
ZAXY JOANNA KRUCZEK & HEGO'S VESPA TIMBERLAND PALLADIUM LE CAROSE
MOU DADA DESIGN LACOSTE INUIKII SAUCONY HAPPY SOCKS
POESIE VENEZIANE FOR HEGO'S ARKK COPENHAGEN FILA DOUGHNUT VERSACE JEANS COUTURE KAKI
BLUNDSTONE EASTPAK