DR. MARTENS

Na stronie: Sortuj:
Mówiąc o tych butach, używamy różnych nazw zamiennie: buty Dr. Martens, buty Martens, martensy lub precyzyjniej - trapery Dr. Martens, glany Dr. Martens, sandały Martens. Niezależnie od użytego słownictwa wiemy, że są to jedne z wygodniejszych skórzanych butów, które zyskały już miano kultowych. Sprawdź szeroką ofertę butów Dr. Martens dostępną w naszym sklepie internetowym HEGO’S i wybierz niepowtarzalny model dla siebie!

Dr. Martens - skąd wzięły się te wygodne buty?

Historia powstania marki Dr. Martens sięga daleko w przeszłość, ponieważ aż do lat 40. i - jak w wielu przypadkach - była oparta o przypadek. Niemiecki lekarz Klaus Märtens uszkodził sobie kostkę podczas jazdy na nartach i w czasie rekonwalescencji zaprojektował wygodne buty, które miały pomóc mu wrócić do pełni sił. Taki był początek, a wygodne martensy z poduszką powietrzną, weszły do szerszej produkcji na początku lat 50 - najpierw w Monachium, a później w Wielkiej Brytanii. 

 

Angielskie, udoskonalone buty Dr. Martens pojawiły się na rynku na początku lat 60. i od tamtej pory zyskały ogromną popularność. Od początku wprowadzenia marki na angielski rynek, buty Martens, charakteryzują się miękką skórą naturalną, grubą podeszwą, która zawiera w sobie poduszkę powietrzną, oraz unikatowym przeszyciem z żółtej nici, która stała się znakiem rozpoznawczym dla marki Martens. Buty te zyskały sobie ogromną popularność wśród subkultur muzycznych, która nie spadła do dziś. Cóż, w sumie to nic dziwnego, swoje glany Dr. Martens miał nawet Iggy Pop!

 

Glany Dr. Martens - postaw na jakość przez wiele lat

Asortyment naszego sklepu internetowego HEGO’S dobieramy, patrząc na wysoką jakość obuwia, ponadczasowy design i komfort użytkowania. Dlatego też z przyjemnością dołączyliśmy do naszego portfolio buty Dr. Martens! Nie ma wątpliwości, że jest to obuwie wytrzymałe, zaprojektowane tak, aby przetrwało w niezmienionynm stanie przez lata. Zarówno glany Dr. Martens, trapery Dr. Martens, a także sandały Dr. Martens wykonane są ze skór naturalnych wysokiej jakości, co zapewnia im dobre dopasowanie do stopy jak i miękkie wykończenie cholewki. Wysokie lub niskie glany Dr. Martens mają specjalnie zaprojektowaną podeszwę, która posiada poduszkę powietrzną. To właśnie dzięki niej masz wrażenie, że chodzisz po obłokach!

 

Trapery Dr. Martens to unikatowy design, który nie zmienia się od ponad 60 lat. W ofercie naszego sklepu internetowego HEGO’S znajdziesz kultowy model 1460, czyli najpopularniejsze martensy, które z pewnością nosiła Twoja mama, ciocia, a może nawet i babcia! Buty Dr. Martens w piękny sposób łączą pokolenia i pokazują, co znaczy wysoka jakość wykonania obuwia. 

 

Buty Martens - klasyczne modele pasują do wszystkiego

Dr. Martens to wysoka jakość obuwia i design, który od razu rozpoznasz na ulicy. Niezależnie od tego, czy widzisz wiśniowe, klasyczne glany Dr. Martens, unowocześnione trapery Dr. Martens z nadrukiem w kwiaty i pogrubioną podeszwą, czy przewiewne sandały Martens, od razu wiesz, o jaką markę chodzi. Gruba podeszwa z ukrytą wewnątrz poduszką powietrzną, wysoka skórzana cholewka, wiązanie na sznurówki i żółte przeszycia, to klasyka gatunku. 

 

Czarne martensy założysz do każdej streetowej stylizacji, a także do każdego outfitu, który umiejętnie przeplata elementy popkultury. Miejski streetwear z londyńskich ulic, styl grunge'owy są idealnym tłem dla wygodnych i kultowych modeli Martens. Buty stanowią tutaj ważny element stylizacji i podkreślają silny charakter kobiety, która je nosi. Ponadczasowe buty Martens pasują również do zwiewnych sukienek w stylu boho i do jeansowych spódnic. Martensy to buty, które także świetnie sprawdzają się jako uzupełnienie stylówki na przeróżne festiwale muzyczne. Buty Dr. Martens to zakup na wiele lat, a także radość na wiele lat!

 

Martensy jak marzenie, czyli wybierz model dla siebie

W HEGO’S dbamy o to, aby każda kobieta mogła spełnić swoje marzenie o idealnych butach. Dla jednej kobiety będą to designerskie szpilki na niebotycznie wysokim obcasie, skórzane mokasyny o ponadczasowym profilu, a dla innej kultowe klapki Havaianas lub wysokie martensy w kwiatki. Wszystkie modele butów dostępne na stronie sklepu internetowego HEGO’S łączy wysoka jakość wykonania, piękny design i trwałość na lata. 

 

Jeśli wiesz, że buty Dr. Martens są Twoim przeznaczeniem, wybierz taki model, który codziennie będzie wywoływał uśmiech i radość. Może będą to klasyczne 1460, ale w unikatowym princie w kwiatki? A może nowoczesna interpretacja tego modelu z zapięciem na zamek i na pogrubionej, gumowej podeszwie? Sprawdź na stronie naszego sklepu internetowego HEGO’S, które martensy wywołują u Ciebie przyspieszoną akcję serca!

 

Sandały Martens - wygoda na sezon letni

Dr. Martens to nie tylko wysokie glany czy trapery za kostkę! To także letnie sandały Martens czy niskie półbuty pod kostkę. Wśród letnich modeli znajdują się sandały Martens na paskach podwójnych, skrzyżowanych, a także sandały à la rzymianki. Wytrzymałe paski wykonane ze skóry naturalnej dopasowują się do kształtu stopy i zapewniają stabilne utrzymanie całej stopy podczas letnich upałów. Gruba podeszwa i poduszka powietrzna amortyzują wstrząsy podczas chodzenia. Letnie buty Martens będą Ci wygodnie służyły przez wiele kolejnych sezonów.

X

Magazyn HEGO'S Milano / ul. POLECZKI 21 / 02-822 Warszawa
Skorzystaj jako pierwsza! Wystarczy, że udostępnisz nasz post na FB lub na Instagramie na Stories, oznaczając nas, a my wyślemy Ci KOD wcześniejszego dostępu. Zacznij Polowanie ON-LINE już 9 czerwca od 21.00.

Bądź na bieżąco:

X

Zgodnie z art. 13 RODO informujemy, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stark Corp Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie tel. 22 403 03 70, admin@hegos.eu ;
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji usługi newsletter, na podstawie art. 6 ust 1 pkt a RODO;
  3. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą udostępniane innym odbiorcom wyłącznie na podstawie przepisów prawa oraz zawartych umów;
  4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu wycofania zgody na otrzymywanie newsletter;
  5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem - w granicach określonych w przepisach prawa;
  6. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
  7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji usługi newsletter;
  8. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
-->