Darmowa dostawa Darmowa dostawa Szybka wysyłka Wysyłka nawet w 24h 30 dni na zwrot 30 - dniowe prawo zwrotu Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności 40 PLN za newsletter 40 PLN za newsletter
Weekend zniżek z magazynem Wysokie Obcasy! Rabat 20% na wybrane modele AW20

Zwroty, reklamacje

UWAGA! Zmiana adresu odsyłki ZWROTÓW. Przesyłki prosimy kierować pod nowy adres:

Magazyn HEGO'S Milano, 
ul. Poleczki 21/6a, 
02 -822 Warszawa

ZWROTY PRZEZ PACZKOMATY: Prosimy NIE nadawać paczek do wybranych przez siebie paczkomatów na terenie Warszawy - nas pracownicy nie są w stanie ich z nich odbierać! Jedyna możliwa forma zwrotu przez paczkomaty to skorzystanie ze strony SZYBKIEZWROTY.PL/HEGOS - zwrot jest BEZPŁATNY, a przesyłki trafiają bezpośrednio do naszej siedziby.

Dziękujemy!

 

 ---

Poniższe zapisy stanowią informację dodatkową dla Klienta i wynikają z Regulaminu Sklepu. W przypadku jakiejkolwiek rozbieżności z Regulaminem, zapisy Regulaminu przeważają i są wiążące dla Klienta oraz Sklepu.

 

 1.  Z kim zawieram umowę sprzedaży kupując w sklepie www.hegos.sklep.eu?

Sklep internetowy, działający pod adresem www.hegos.eu, prowadzony jest przez:

JPG Sp. z o.o.
AL. KEN 53 lok. U10
02-797 Warszawa
NIP: 522-26-93-124
REGON: 01553379 
96 1160 2202 0000 0000 7532 8888

Tel./faks:   22 403 03 70

Adres e-mail: admin@hegos.eu 

Adres e-mail do reklamacji: reklamacje@hegos.eu

 1.  Jakie dane powinny znaleźć się na przelewie?

W tytule przelewu koniecznie proszę podać: imię i nazwisko podane w zamówieniu lub numer zamówienia. Jeśli informacje te nie będą podane, może to znacznie wydłużyć czas realizacji zamówienia lub je całkowicie uniemożliwić

 1.  Ile zapłacę za przesyłkę kupując więcej niż jeden produkt?

Dokonując zakupu jednego bądź kilku produktów jednocześnie w sklepie HEGO'S ON-LINE za przesyłkę płacisz tylko raz.

       4.  Odstąpienie od umowy (Zwrot)

Klientowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy zawartej za pośrednictwem Sklepu bez podania przyczyny w terminie 30 dni od dnia wydania rzeczy tj. dnia, w którym Klient lub osoba trzecia inna niż przewoźnik wskazana przez Klienta wejdzie w fizyczne posiadanie towaru i bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów innych niż koszty przewidziane poniżej.

W przypadku realizacji zamówienia w sposób, o którym mowa w § 6 ust. 6 Regulaminu powyższy termin liczony jest od dnia, w którym Klient lub osoba trzecia inna niż przewoźnik wskazana przez Klienta wejdzie w fizyczne posiadanie ostatniego z towarów.

Warunkiem realizacji prawa odstąpienia od umowy jest złożenie przez Klienta stosowanego oświadczenia na piśmie i doręczenie go, na własny koszt, na adres pocztowy Sklepu w terminie, o którym mowa powyżej Klient wykonał prawo do odstąpienia od umowy, jeżeli przekazał powyższe oświadczenie o wykonaniu prawa do odstąpienia od umowy przed wygaśnięciem tego terminu.

Klient informuje Sklep o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy składając w przewidzianym trybie  powyższe oświadczenie, które może przybrać formę:

              a) formularza zwrotu (link)

              b) jakiegokolwiek innego jednoznacznego oświadczenia, w którym informuje o swojej decyzji o odstąpieniu od    umowy.

Klient odsyła zwracany towar na własny koszt na adres pocztowy Sklepu lub poprzez serwis http://www.szybkiezwroty.pl, bez zbędnej zwłoki, a w każdym razie nie później niż 30 dni od dnia, w którym poinformował Sklep o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy. Termin ten zostaje zachowany, jeżeli konsument odeśle towary przed wygaśnięciem 30 dni. Przesyłki przesłane za pobraniem nie będą przyjmowane zaś ich wysłanie przed upływem 30 dni nie zostanie potraktowane jako zachowanie powyższego terminu.

Klient powinien zwrócić towar w stanie niezmienionym (ewentualne dopuszczalne zmiany stanu towaru to zmiany konieczne i wynikające ze zwykłego zarządu towarem), nieuszkodzonego i kompletnego, w jego oryginalnym opakowaniu (jeżeli towar występował w opakowaniu) i ze wszystkimi dodatkami, które Klient otrzymał w wyniku realizacji zamówienia.

Klient odpowiada za zmniejszenie wartości wynikające z obchodzenia się z towarami w sposób inny niż konieczny do stwierdzenia charakteru, cech, funkcjonowania towarów.

Zwracany towar powinien być zgodny z zawartą umową sprzedaży.

W przypadku zamówień na więcej niż jeden produkt i zwrocie części zamówienia należy zatrzymać kopię dowodu sprzedaży, a oryginał wraz z towarem odesłać na adres siedziby Sklepu.

Zwrot uiszczonej przez Klienta ceny nastąpi przelewem na wskazany przez Klienta rachunek bankowy, bez zbędnej zwłoki, a w każdym razie nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym Sklep został poinformowany o decyzji Klienta o odstąpieniu od umowy. W przypadku gdy Klient wybrał sposób dostawy reklamowanego towaru inny niż najtańszy standardowy sposób dostarczenia oferowany przez Sklep w § 6 ust. 7, wówczas Sklep nie jest zobowiązany do zwrotu dodatkowych kosztów.

Sklep może się wstrzymać ze zwrotem kwot otrzymanych od Klienta do czasu otrzymania towarów z powrotem lub dostarczenia przez Klienta dowodu ich odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi najwcześniej.

         5.  Reklamacja towaru

 
Klientowi przysługuje prawo reklamowania towaru. Klient zobowiązany jest dostarczyć towar wraz z Formularzem reklamacyjnym do siedziby sklepu internetowego lub dowolnego butiku HEGO'S na własny koszt. Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie 14 dni roboczych licząc od dnia przyjęcia zgłoszenia.
 

Bądź na bieżąco:

X

Zgodnie z art. 13 RODO informujemy, iż:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest JPG Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie tel. 22 403 03 70, admin@hegos.eu ;
 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji usługi newsletter, na podstawie art. 6 ust 1 pkt a RODO;
 3. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą udostępniane innym odbiorcom wyłącznie na podstawie przepisów prawa oraz zawartych umów;
 4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu wycofania zgody na otrzymywanie newsletter;
 5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem - w granicach określonych w przepisach prawa;
 6. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
 7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji usługi newsletter;
 8. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
HEGO'S ALBANO DESIGUAL BRACCIALINI MELISSA LIU JO
HEGO'S LIVERPOOL EMU CROMIA RUBBER DUCK CALVIN KLEIN DR. MARTENS
VANS NATIVE HUNTER LEMON JELLY TOMS SOYA FISH
CRIME LONDON MEL RAS RUCO LINE KANNA LELLI KELLY
VERSACE JEANS MOSCHINO DABLIU VIDORRETA CONVERSE STEFANIA
BIRKENSTOCK FLOGG HAVAIANAS CHIPIE SAVE MY BAG D.A.T.E.
UGG PINKO UMA PARKER FESSURA MENGHI SHOES for HEGO'S COCOROSE
SUPERGA NEW BALANCE IGI&CO L4K3 PANTONE MARUTI
DIRK BIKKEMBERGS STEVE MADDEN FRAU POKEMAOKE LILIMILL PRETTY BALLERINAS
POLLINI ZAXY JOANNA KRUCZEK & HEGO'S VESPA TIMBERLAND PALLADIUM
LE CAROSE MOU DADA DESIGN LACOSTE INUIKII SAUCONY
HAPPY SOCKS POESIE VENEZIANE FOR HEGO'S ARKK COPENHAGEN FILA DOUGHNUT VERSACE JEANS COUTURE
KAKI BLUNDSTONE EASTPAK