Nowa strona 1

Jakie są style ubierania i jak wybrać odpowiedni dla siebie?


Zastanawiasz się, jakie są style ubierania się oraz jak odnaleźć swój styl ubierania się? W każdym przypadku będzie to indywidualna kwestia, na którą składają się różne zmienne. Różne style ubioru odpowiadają różnym osobowościom, różnym charakterom wykonywanej pracy, a także różnorodnym spojrzeniom na modę. Rozsiądź się w wygodnym fotelu, a my opowiemy dzisiaj, jakie są style ubioru. Czy wiesz już, który z nich leży najbliżej Twojego serca?


Jakie są style ubierania się?

Jak odnaleźć swój styl ubierania się - to pytanie zadajemy sobie na początku naszej drogi w świecie fashion, ale ono ewoluuje wiele razy i towarzyszy nam, tak naprawdę, na wielu etapach życia. Zastanawiamy się bowiem, jakie są style ubioru eleganckiego, co to jest garderoba casual lub smart casual, jak ubierać się na co dzień? Te wszystkie pytania zawsze należy umiejscowić względem kilku podstawowych stylów i wtedy wszystko robi się jaśniejsze. Jakie są style ubioru? Wyróżniamy pięć podstawowych styli:

klasyczny/elegancki,
casualowy,
glamour,
boho,
sportowy.

Znając te style ubierania się, jesteś w stanie odpowiedzieć sobie na wszystkie powyższe zagadnienia, co więcej, stworzysz piękne podstawy swojej indywidualnej garderoby. Wiedząc, jak ważną rolę w każdej stylizacji odgrywają wysokiej jakości buty, to właśnie na nie zwracamy największą uwagę w tym artykule.


Różne style ubioru pasują do ponadczasowych modeli butów

To bardzo ważna wskazówka dla każdej kobiety, która pragnie zbudować ponadczasową garderobę, która zawsze pozostaje w niezmiennym trendzie. Piękne, włoskie buty wykonane z materiałów wysokiej jakości, starannie zaprojektowane i uszyte, będą pasowały do stylizacji w różnych stylach, co więcej, ich klasa nie wygaśnie w kolejnym sezonie.

Mamy różne style ubierania się, np. styl elegancki, w którym wyróżniamy proste linie, swobodne, ale dopasowane do ciała fasony, naturalne materiały, nienachalne zdobienia lub ich całkowity brak; styl casualowy, czyli miejska swoboda, która uwzględnia zarówno elegancką koszulę damską, jak i sportowe wygodne sneakersy, wysokie szpilki i wygodne, damskie jeansy. Już na przykładzie tych dwóch stylów możemy zobaczyć, że wysokiej jakości, designerskie buty damskie będą pasowały do każdego z nich.

Ilustrując tę sytuację, posłużymy się przykładami wprost z naszego sklepu internetowego HEGO’S. Mokasyny HEGO’S Milano Cristal Camoscio Cipria w odcieniu ponadczasowego beżu to absolutna podstawa garderoby dla stylu casual i eleganckiego.

Mokasyny HEGO’S Milano Mina/Mat Bottolato Taupe to model, który zmienia się dokładnie tak, jak tego potrzebujesz. Odpinane paski z ozdobami sprawiają, że są to buty, które sprawdzą się jako ponadczasowa podstawa w stylu klasycznym lub jako bardziej awangardowy element ze złotym łańcuchem w codziennym stylu casual.

Piękne i komfortowe mokasyny HEGO’S Milano Vitello Marrone to zarazem perełka i podstawa każdej kobiecej szafy, w której znajdują się różne style ubioru - założysz je do sukienki, do spódnicy, do spodni, a nawet do szortów.

Jak odnaleźć swój styl ubierania się? Podpowiedzi od HEGO’S Milano

Odpowiedzi na to pytanie powinnaś poszukać w swoich przyzwyczajeniach, trybie życia, charakterze wykonywanego zawodu, a także w inspiracjach, którymi żyjesz na co dzień. Artystyczne dusze nie dadzą się zamknąć w okowy prostych i nudnych linii, a eleganckie wyrafinowane gusta zawsze będą dążyły do ponadczasowej klasyki i wysokiej jakości wykonania obuwia. Mamy różne style ubioru, ale niezależnie od tego, czy chcesz znaleźć dla siebie wysokie szpilki, sportowe sneakersy czy sandały damskie na lato, zawsze kieruj się indywidualnymi wyznacznikami swojego stylu. Ikoniczne baleriny HEGO’S Milano w kolorach białym i czarnym Capretto Burro Nero to buty, które założysz do eleganckiej sukienki, casualowych spodni, a nawet do spodni glamour.

Stylizacje w duchu glamour oprzyj na właściwej podstawie, czyli na pięknych, włoskich butach. Za przykład weźmy tutaj mokasyny HEGO’S Milano Nappa Pois Lilla w groszki, z pięknymi piórami zdobiącymi noski. Kolejny model w stylu glamour, z fantazyjnym dekorem z lekkich piór, to sandały HEGO’S Milano Camoscio Ciclamino. Piękne, kobiece szpilki HEGO’S Milano Vernice Periwinkle wykonane z lakierowanej skóry w odcieniu liliowym, założysz do stylizacji glamour, eleganckiej, a także casual. Twoja kreatywność i wyczucie smaku pozwoli Ci mieszać ze sobą różne style ubierania się i tworzyć nowe, ponadczasowe jakości.

Różne style ubioru a szafa kapsułowa

Różne style ubierania się może połączyć ze sobą szafa kapsułowa. W jaki sposób? Niezależnie od tego, czy preferujesz styl elegancki, sportowy czy boho, możesz skomponować swoją szafę kapsułową z elementów niezbędnych dla danego stylu. Najważniejszym elementem w szafie kapsułowej są oczywiście buty, ponieważ one będą stanowiły podstawę każdej stylizacji. Skórzane wysokie mokasyny HEGO’S Milano Giada Camoscio Sabbia lub mokasyny na obcasie HEGO’S Milano Vitello Marrone to idealna baza dla szafy kapsułowej w stylu boho.


Z kolei modele płaskie, takie jak mokasyny HEGO’S Milano Crosta Tabacco lub kowbojki HEGO’S Milano Crosta Taupe to ponadczasowe modele butów, które sprawdzą się jako podstawy szafy kapsułowej, niezależnie od tego, jakie są style ubioru danej kobiety.

 

X

Magazyn HEGO'S Milano / ul. POLECZKI 21 / 02-822 Warszawa
Skorzystaj jako pierwsza! Wystarczy, że udostępnisz nasz post na FB lub na Instagramie na Stories, oznaczając nas, a my wyślemy Ci KOD wcześniejszego dostępu. Zacznij Polowanie ON-LINE już 9 czerwca od 21.00.

Bądź na bieżąco:

X

Zgodnie z art. 13 RODO informujemy, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stark Corp Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie tel. 22 403 03 70, admin@hegos.eu ;
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji usługi newsletter, na podstawie art. 6 ust 1 pkt a RODO;
  3. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą udostępniane innym odbiorcom wyłącznie na podstawie przepisów prawa oraz zawartych umów;
  4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu wycofania zgody na otrzymywanie newsletter;
  5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem - w granicach określonych w przepisach prawa;
  6. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
  7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji usługi newsletter;
  8. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
-->