HEGO'S Milano - moda prosto z włoskich ulic. Wyjątkowa marka dla wyjątkowych kobiet

Jeśli ktoś zapytałby, z czym kojarzą Ci się włoskie buty, to co byś odpowiedziała? Wysoka jakość wykonania, miękka, dobrze wyprawiona skóra, nowoczesny design i klasyczne podejście do projektowania obuwia? To wszystko prawda, co więcej, to wszystko zawiera się we włoskiej marce HEGO'S Milano. W ofercie znajdziesz niespotykane buty damskie, oryginalne buty włoskie, które są efektem zamiłowania do dobrego stylu, komfortu użytkowania i designerskiego piękna.

niespotykane buty damskie

WYSOKA JAKOŚĆ I KLASA, CZYLI ZA CO KOCHAMY WŁOSKIE BUTY

Włochy to kraj, który kojarzy się m.in. ze słońcem, wyśmienitym winem, wspaniałą architekturą oraz kulturą i sztuką na najwyższym poziomie. Włoski styl, temperament i włoskie wyczucie piękna to unikalne i nieuchwytne wibracje, które można przełożyć na sztukę, sztukę użytkową oraz modę. Marka HEGO’S Milano powstała we Włoszech w 1998 roku, natomiast na rynku polskim pojawiła się pięć lat później.

„Od 18 lat tworzymy piękne włoskie buty na polski rynek i cały czas rozmawiamy z kobietami, pytamy, jakie są ich obuwnicze marzenia, potrzeby, czego oczekują od wysokiej jakości obuwia damskiego. Wiemy już, jakie są kobiece marzenia względem butów, dlatego z przyjemnością przystępujemy do procesu twórczego, aby projektować niespotykane buty damskie z włoskim sznytem.”

W Mediolanie, w którym mieści się serce HEGO'S Milano, dobieramy skóry wysokiej jakości, poddajemy testom tworzywa, z których wyprodukujemy podeszwy, obcasy oraz wyściółki, dobieramy odpowiednie dodatki, klamry, zapięcia. Na każdym etapie produkcji dbamy o wysoką jakość, która zadowoli nas, jako producentów, a także Was, drogie kobiety, jako odbiorczynie włoskiego piękna.

NIESPOTYKANE BUTY DAMSKIE TO TWOJE MARZENIE? HEGO'S MILANO POMOŻE CI JE SPEŁNIĆ!

Stylowa kobieta to określenie przepastne i głębokie, jak sam środek Morza Śródziemnego, ponieważ nie ma jednego, sztywnego i słusznego stylu, który będzie pasował każdej kobiecie. Prawdę mówiąc, to całe szczęście, ponieważ dzięki temu mamy u siebie bogactwo różnorodności! Wyjątkowe buty damskie, buty z charakterem to efekt dobrej pracy ze stylem i kreatywnością, która siedzi w głowach włoskich projektantek i projektantów HEGO'S Milano. Jesteśmy przekonani, że mamy w sklepie niespotykane buty damskie, które przypadną Ci do gustu. Skąd ta pewność? Cóż, nie podążamy sztywno za trendami, my je kreujemy. W zależności od sezonu, zgodnie z rekomendacjami Pantone Color Institute, wybieramy główne barwy sezonu. Raz są to kolory natury - beż, brąz, zieleń, khaki. Innym razem pomarańcz, żółć i róż. Za kolorem idzie forma i kształt, czyli coś, czemu nadajemy wyjątkowy charakter po to, abyś mogła wybrać buty damskie, które idealnie wpasują się w Twój kobiecy styl!

 

włoskie buty

ORYGINALNE BUTY WŁOSKIE Z NAJNOWSZEJ KOLEKCJI

Wiemy już, jakie kolory zdominowały jesienno-zimową kolekcję obuwia HEGO'S Milano, ale nie powiedzieliśmy jeszcze zbyt wiele o naszych faworytach, perełkach i bestsellerach obuwniczych z tego sezonu. Zacznijmy zatem od perełki, jaką jest limitowana linia butów damskich, która powstała z okazji 18. urodzin marki w Polsce. Oryginalne buty włoskie z tej serii łączy piękny kwiat, który jest unikatową ozdobą każdej pary. Włoskie buty z charakterem mogą mieć kwiatek czarny, beżowy, a nawet różowy.

 

oryginalne buty włoskie

Z racji zbliżających się ciepłych, wiosennych dni, pełnych słońca, mamy na uwadze wyjątkowe buty damskie, które nie tylko przyciągną każde spojrzenie, ale będą się przy tym prezentowały jak włoskie marzenie! Mowa tutaj o szpilkach, ozdobionych ćwiekami oraz paseczkami, które niewątpliwie podkreślają design wspominanego modelu.

 

oryginalne buty włoskie

 

Damskie buty z charakterem, które już stały się sezonowym bestsellerem w kolekcjach HEGO’S Milano, to kowbojki z designerskim wzorem na cholewie, ściętym obcasem i mocno wyrysowanym czubkiem. Ten model dostępny jest z wyższą i niższą cholewą oraz w kolorze czarnym i brązowym.

 

 

wyjątkowe buty damskie

 

WYJĄTKOWE BUTY DAMSKIE DLA KOBIET, KTÓRE WIEDZĄ, CZEGO PRAGNĄ

Każda kolekcja, która powstaje w HEGO'S Milano, wiąże się z niemałymi emocjami, etapem przygotowań, rozmów, wymiany inspiracji i wyboru najciekawszych designerskich pomysłów i rozwiązań. Esencja każdej kolekcji, czyli wyjątkowe buty damskie, budowana jest w oparciu o fascynację włoską architekturą, przestrzenią miejską, ale także włoskim powietrzem, słońcem i zapachem. Buty z charakterem powstaną wtedy, gdy do ich projektu usiądzie człowiek z pasją, który przekuwa czystą inspirację w projekt niespotykanych butów damskich. HEGO'S Milano tworzą właśnie takie projektantki i projektanci.

 

Włoska fabryka obuwia

 

Marzą Ci się oryginalne buty włoskie na szpilce, wykonane ze skóry wysokiej jakości? Na stronie głównej wybierz zakładkę Kozaki. Znajdziesz tutaj m.in. buty na geometrycznych, nietypowych szpilkach, designerskie klamry i grube, ozdobne łańcuchy połączone z filigranową linią cholewki. Takie połączenia oraz inne, ciekawe i unikatowe buty znajdziesz na stronie sklepu HEGO'S Milano.

 

oryginalne włoskie kozaki

 

Jeśli nie możesz znaleźć, czego szukasz lub chcesz poradzić się względem wyboru konkretnego modelu, koloru czy rozmiaru - wypełnij formularz kontaktowy na stronie - pomożemy rozwikłać każde, nawet najtrudniejsze obuwnicze zadanie!

 

włoski design butów

 

Kolekcje HEGO'S Milano są projektowane i produkowane we Włoszech.

X

Magazyn HEGO'S Milano / ul. POLECZKI 21 / 02-822 Warszawa
Skorzystaj jako pierwsza! Wystarczy, że udostępnisz nasz post na FB lub na Instagramie na Stories, oznaczając nas, a my wyślemy Ci KOD wcześniejszego dostępu. Zacznij Polowanie ON-LINE już 9 czerwca od 21.00.

Bądź na bieżąco:

X

Zgodnie z art. 13 RODO informujemy, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stark Corp Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie tel. 22 403 03 70, admin@hegos.eu ;
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji usługi newsletter, na podstawie art. 6 ust 1 pkt a RODO;
  3. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą udostępniane innym odbiorcom wyłącznie na podstawie przepisów prawa oraz zawartych umów;
  4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu wycofania zgody na otrzymywanie newsletter;
  5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem - w granicach określonych w przepisach prawa;
  6. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
  7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji usługi newsletter;
  8. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
-->