ODKRYJ NASZE WŁOSKIE INSPIRACJE HEGO’S Milano!


Co nas inspiruje we Włoszech? Dlaczego kochamy Włochy? Powodów jest wiele i dzisiaj postaramy się je wyliczyć: dzieła sztuki, bajeczna kuchnia, język, przyroda, włoski temperament, muzyka, filmy… Primo … Secondo … Z okazji 20 lat HEGO’S Milano, mamy dla Was Top 20 naszych włoskich inspiracji! Nie, nie będą to tylko desery … ale na pewno rozpalą Wasze zmysły.

Za co kochamy Włochy?

Poznaj inspiracje, które zawsze nam towarzyszą i były również naszym natchnieniem w kreowaniu Kolekcji URODZINOWEJ AW23!

20. Melodyjność włoskiego, poetyckiego języka. W naszej firmie często go usłyszycie.

19. Tradycja a wraz z nią szacunek dla osób starszych. Starość we Włoszech celebrujemy i cieszymy się wraz z jej nadejściem.

18. Życie towarzyskie. Najwięcej czasu spędzamy z rodziną, przyjaciółmi… i nieznajomymi. Zawsze zapraszamy ich do stołu. To wspólny czas pełen najpiękniejszych emocji.

17. Morze i jego kolory! Najpiękniejsze barwy jakie przenosi malarz na swoje płótno – wszystkie odcienie błękitu, kobaltu, turkusu, ultramaryny a nawet odcienie głębokiej zieleni.

16. Plaże! Jesteśmy z nich dumni. Dzięki ukształtowaniu terenu, oczywiście w kształcie buta, cieszymy się pięknym i długim wybrzeżem. Ale nie zapominajmy o naszych wyspach pełnych słońca! Czy byłyście na Sycylii na Scala dei Turchi lub na Sardynii na Cala Goloritzé. Czeka na Was również bajeczna plażą w Ligurii, San Fruttuoso.

15. Włosi! Jacy jesteśmy - uśmiechnięci, gestykulujący, przekrzykujący się, pewni siebie, przywiązani do rodziny i swojego miejsca urodzenia. Kochamy „dolce vita”!

14. Makaron! Czy wiecie ile typów past istnieje we Włoszech? Jak idealnie zagotować makaron? My wiemy! To jest nasza sztuka kulinarna.

13. Włoskie słodkości! Kto z nas nie zna tiramisu, panna cotta … Spróbuj raz a już na zawsze te desery zostaną z Tobą. Jesteś team tiramisu czy team panna cotta?

12. Gelato - włoskie lody. Wyglądają jak małe rzeźby. O którym smaku marzycie? Frutti di bosco, fior di latte a może stracciatella? Czy same ich nazwy nie brzmią kusząco.

11. Piazza – włoskie place, zawsze pełne włoskiego życia. To centralne miejsce w każdym mieście i miasteczku. Jak się zgubisz poszukaj piazza, na pewno wiele osób pomoże Ci odnaleźć drogę.

10. Kawa oczywiście włoska… znacie te zapachy! Kawa Cappuccino, espresso obowiązkowo ze szklanką zimnej wody, caffe macchiato, latte macchiato. Uwielbiamy kawę i znamy się na niej.

9. Włoski design… wystarczy wymienić kultowe Ferrari, Lamborghini, skutery Vespa… i Fiat 500 - małe dzieła sztuki!

8. Włoskie piosenki… Melodyjność kultowych piosenek wszyscy znamy. Felicita, Acapulco, Lasciatemi cantareee… nie znasz?

7. Oleandry! Są takie piękne. We Włoszech rosną blisko plaży, w ogrodach, parkach i nawet blisko tras samochodowych.

6. Dolce far niente. Co oznacza? Podaruj sobie chwilę dla siebie, każdego dnia. Tylko tyle, a tak wiele!

5. Włoskie kino i największe Gwiazdy – Sophia Loren, Monica Bellucci, Claudia Cardinale … piękno nie ma wieku! Pewnie nie wiecie, ale kinematografia włoska rozpoczęła swoją historię jako jedna z pierwszych na świecie!

4. Architektura i Sztuka. Miasta pełne historii i sztuki takie jak: Rzym, Wenecja, Florencja oraz małe urokliwe miasteczka – Cinque Terre, Polignano a Mare czy Alberobello. Które z tych miejsc jest najpiękniejsze? We Włoszech możecie podziwiać połowę dzieł sztuki całego świata i najwięcej zabytków UNESCO.

3. Po prostu Włochy! Zapytaj Włocha, co we Włoszech jest jego zdaniem najlepsze? Usłyszysz - Wszystko! Patrząc na powyższą listę, czy to nie prawda?

2. Mediolan! To wisienka na torcie. Połączenie historycznych budynków z nowoczesną architekturą, miasta pełnego gwaru ale i miejsc kameralnych. To kolebka stylów i trendów. Mediolan to stolica świata mody … i NASZ DOM. A! i nie zapominajmy o La Scala! Jednym z najsłynniejszych na świecie teatrów operowych.

1. Moda i oczywiście nasza marka HEGO’S Milano! Jedyna w swoim rodzaju. Stylowa, oryginalna, z klasą. Zawsze we włoskim stylu. Od pokoleń czujemy dobry design. To nasza natura i rodzinna tradycja. Jak nie tworzyć cudownych kolekcji mając tyle inspiracji wokół siebie.

Il tuo Stile! Twój styl jest naszym stylem. Dziękujemy, że jesteś z nami! <3

A co TY kochasz we Włoszech?

X

Magazyn HEGO'S Milano / ul. POLECZKI 21 / 02-822 Warszawa
Skorzystaj jako pierwsza! Wystarczy, że udostępnisz nasz post na FB lub na Instagramie na Stories, oznaczając nas, a my wyślemy Ci KOD wcześniejszego dostępu. Zacznij Polowanie ON-LINE już 9 czerwca od 21.00.

Bądź na bieżąco:

X

Zgodnie z art. 13 RODO informujemy, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stark Corp Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie tel. 22 403 03 70, admin@hegos.eu ;
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji usługi newsletter, na podstawie art. 6 ust 1 pkt a RODO;
  3. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą udostępniane innym odbiorcom wyłącznie na podstawie przepisów prawa oraz zawartych umów;
  4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu wycofania zgody na otrzymywanie newsletter;
  5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem - w granicach określonych w przepisach prawa;
  6. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
  7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji usługi newsletter;
  8. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
-->