Pasja. Emocje. Doskonałość. ART of People HEGO’S Milano


„Buty, ważny element garderoby, piękna ozdoba stylizacji i wreszcie statement osobowości i charakteru. Kto tego nie rozumie nigdy nie wykreuje perfekcyjnej, wymarzonej pary” – to dewiza Gianmario De Nicola, który od 25 lat odpowiada za design kolekcji HEGO’S Milano.


Serce i dusza włożone w kolekcje HEGO’S Milano

Nie wystarczy, by modele butów były solidne i wygodne, trzeba włożyć w nie serce i duszę, by stały się idealne dla tej jedynej kobiety, która je włoży. W HEGO’S Milano wiemy jak ważna jest osobista więź naszych projektantów z tworzonym przez siebie modelem. Tylko dzięki tej pasji tworzenia, radości, jaką niesie ten proces i wiedzy o tym kto założy daną parę, oddajemy naszym Klientkom, produkt doskonały. Niemożliwe? U nas wszystko jest możliwe!

W każdym sezonie trafiają w ręce naszych Klientek modele, z których każdy powstał z myślą o nich, ich potrzebach, pragnieniach, charakterach. Bo to my dopasowujemy się do potrzeb naszych Klientek, a nie odwrotnie. Moda jest dla nas a nie my dla mody.

Gianmario współpracując ze stylistami w studiu projektowym pod Mediolanem, czuwa nad całym procesem – od poszukiwania inspiracji do momentu wykonania sampli, a następnie we współpracy z fabrykami, rozpoczęcia produkcji po zapakowania butów do pudełka. Głównym stylistą HEGO’S Milano jest Pino, który razem z Gianmario współpracuje od kilkunastu lat. Pino, jak sam twierdzi, praca przy tworzeniu butów to jego przeznaczenie i powołanie. Urodził się i wychował we włoskim Vigevano, gdzie o butach wiedzą wszystko i gdzie korzenie ma również HEGO’S Milano. To tu od młodego rzemieślnika, szlifującego umiejętności, wiedzę i doświadczenie, do mediolańskiego projektanta i stylisty obuwia, zgłębiał proces powstawania najpiękniejszych włoskich butów. Poznawał tajniki i niuanse składające się na doskonały produkt. Pino wyznaje zasadę, którą bardzo cenimy w naszej firmie – jeśli coś nie jest doskonałe, to tego nie ma. Dlatego w swoją pracę wkłada serce, duszę i… temperament, których ślady pozostają w każdej zaprojektowanej przez niego parze. Jesteśmy przekonani, że nasze klientki to czują wybierając i nosząc swoją wymarzoną parę butów marki HEGO’S Milano. Reszta to nasze włoskie poczucie smaku i miłość do doskonałej jakości. Coś co nazywacie słynnym Italian style.


Italian style w kolekcjach HEGO’S Milano

Czym jest Italian style? Trudno tak naprawdę to określić słowami – trzeba go czuć w sobie. To coś co w nas wibruje, co reaguje na piękno, co kocha cieszyć się życiem. To sekret, dzięki któremu tworzymy trendy w modzie. Dlatego w naszych propozycjach znajdujecie tyle barw, detali, struktur i kształtów. We wszystko co robimy, wkładamy ogromne emocje.

Kochamy sztukę, mamy ją w swoim DNA, jesteśmy odważni, a to robi wielką różnicę. Dlatego przygotowując kolekcje HEGO’S Milano „wchodzimy w buty” naszych Klientek. Na każdym kroku myślimy o Tobie, o Twoich emocjach, pragnieniach, o tym jak będziesz się czuła wkładając tę lub inną parę. Jaka chcesz być, co chcesz pokazać… a nasze kolekcje dodatkowo są ubierane w coś, co w naszej firmie nazywamy „art of people”.


Czym charakteryzuje się „art of people” w HEGO’S Milano?

To natchnienie, uczucie, radość z tworzenia, pełne oddanie się projektom, zażarte dyskusje, rozpoczynanie od początku… i znowu od początku, zaangażowanie – bez tego wszystkiego trudno o dobry efekt. Szkice, projekty, materiały, dodatki i akcesoria muszą spełniać nasze oczekiwania, bo to one są tą fantazją projektanta, który pozwoli wyróżnić nasze propozycje spośród innych.


Czerpanie inspiracji w HEGO’S MIlano

A inspiracja? Pino czerpie ją z otaczającej codzienności, przechadzając się mediolańskimi ulicami, siedząc w kawiarni, obcując z wszechobecną sztuką, przyglądając się wystylizowanym Włoszkom, podróżując po stolicach mody w całej Europie. Ważnym punktem są też sezonowe Fashion Shows, które przynoszą mnóstwo bodźców, pomysłów na to jak wykorzystać nadchodzące trendy. Wczuwamy się nastrajamy, wchodzimy w to co widzimy, interpretujemy, a potem Pino przelewa na papier swoje wizje, dopasowuje, szuka ideału, tworzy kształty, koloruje. Tak powstają prototypy, które zamieniają się w gotowy model. Ale cały czas mamy w głowie, każdą bella ragazza, która zachwyci się naszymi butami, nie przejdzie obok nich obojętnie, bo dostrzeże w nich tę cząstkę nas, którą zostawiamy w każdej parze dostępnej w naszych sklepach stacjonarnych i na www.HEGOS.eu.


Dlatego HEGO’S Milano to autentycznie włoski styl i charakter.

X

Magazyn HEGO'S Milano / ul. POLECZKI 21 / 02-822 Warszawa
Skorzystaj jako pierwsza! Wystarczy, że udostępnisz nasz post na FB lub na Instagramie na Stories, oznaczając nas, a my wyślemy Ci KOD wcześniejszego dostępu. Zacznij Polowanie ON-LINE już 9 czerwca od 21.00.

Bądź na bieżąco:

X

Zgodnie z art. 13 RODO informujemy, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stark Corp Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie tel. 22 403 03 70, admin@hegos.eu ;
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji usługi newsletter, na podstawie art. 6 ust 1 pkt a RODO;
  3. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą udostępniane innym odbiorcom wyłącznie na podstawie przepisów prawa oraz zawartych umów;
  4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu wycofania zgody na otrzymywanie newsletter;
  5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem - w granicach określonych w przepisach prawa;
  6. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
  7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji usługi newsletter;
  8. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
-->