Wielkie wydarzenie
Nowa kolekcja już w butikach!

"Albo znasz modę, albo jej nie znasz."                    Anna Wintour

Z HEGO'S Milano, na pewno będziesz na bieżąco z aktualnymi trendami w modzie! Oficjalnie w naszych salonach HEGO'S Milano i na www.hegos.eu/NEW, rozpoczęliśmy sezon SS24. Bądź z nami, a poznasz najnowsze trendy, zainspirujesz się i stworzysz, idealną dla siebie, stylizację. Zapraszamy!

Jak wyczyścić klapki Birkenstock?

Klapki Birkenstock stanowią połączenie komfortu stylu – nie bez powodu uznaje się je za ponadczasowy model obuwia na lato. Aby jednak służyły przez wiele sezonów, wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Zastanawiasz się, jak czyścić klapki Birkenstock? W tym artykule podzielimy się praktycznymi wskazówkami i sprawdzonymi metodami, które pomogą Ci utrzymać Twoje ulubione obuwie w idealnym stanie. Dowiedz się, jakie akcesoria i produkty mogą okazać się przydatne, aby Twój ulubiony model Birkenstocków zawsze wyglądał jak nowy!

Jak wyczyścić EMU? Przygotuj swoje buty na zimę

Przed sezonem zimowym (ale i w jego trakcie!) odpowiednia pielęgnacja śniegowców to klucz do ponownego wykorzystania ich w modnych stylizacjach. Jak wyczyścić buty EMU, usunąć zacieki z soli i zabezpieczyć przed ponownym użytkowaniem podczas zimy, która nieuchronnie się zbliża? Pomożemy Ci krok po kroku przejść przez cały proces i przywrócić Twoim wymarzonym EMU dawny blask.

Jak wyczyścić zamszowe buty? O pielęgnacji i czyszczeniu zamszu

Pytania o to, jak wyczyścić zamszowe buty letnie, jak czyścić zamsz po zimie oraz wszelkie inne zagadnienia zahaczające o czyszczenie zamszu, często pojawiają się w pytaniach od Was. Dlatego dzisiaj zbieramy te wszystkie kwestie w jednym artykule i podpowiemy, jak czyścić zamsz i jak się z nim obchodzić, aby nabierał pięknej patyny i starzał się jak dobre wino.

Buty na lata. Jakie wybrać obuwie, aby długo nam służyło?

Na stronie sklepu internetowego hegos.eu znajdziesz wiele niesamowitych par butów z metką HEGO’S Milano i możesz mieć pewność, że są to buty na lata. U nas zawsze liczy się wysoka jakość wykonania, niepowtarzalny styl i bezkompromisowy komfort podczas noszenia. Na stronie HEGO’S Milano znajdziesz również inne dobre marki butów damskich. Piękne, stylowe i wytrzymałe buty damskie na lata czekają na Ciebie! Jakie? Po szczegóły zapraszamy do lektury dzisiejszego artykułu!

Dobre buty zimowe damskie - czym powinny się charakteryzować?

Dobre buty zimowe damskie powinny zapewnić ciepło i komfort noszenia w niesprzyjających, zimowych warunkach. Ciepłe buty zimowe, o których marzą kobiety, powinny pięknie prezentować się na nogach, a także pasować do wysmakowanych stylizacji. Jak wybrać botki na zimę i kozaki na zimę, aby spełnić wszystkie te wymagania? Odpowiedź może być tylko jedna - znajdziesz ją na stronie sklepu internetowego HEGO’S Milano!

Jak dbać o skórzane buty? Sprawdź nasz poradnik

Jak dbać o skórzane buty? Jeśli chcesz, aby Twoje skórzane buty służyły Ci przez kilka kolejnych sezonów, a do tego, aby zachowały swoje piękno, zacznij od absolutnej podstawy - wybierz właściwe obuwie! Ten pierwszy i najważniejszy krok pozwoli Ci cieszyć się pięknymi butami na długo, a ich czyszczenie, pielęgnacja i konserwacja będą dla Ciebie proste i satysfakcjonujące.

X

Magazyn HEGO'S Milano / ul. POLECZKI 21 / 02-822 Warszawa
Skorzystaj jako pierwsza! Wystarczy, że udostępnisz nasz post na FB lub na Instagramie na Stories, oznaczając nas, a my wyślemy Ci KOD wcześniejszego dostępu. Zacznij Polowanie ON-LINE już 9 czerwca od 21.00.

Bądź na bieżąco:

X

Zgodnie z art. 13 RODO informujemy, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stark Corp Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie tel. 22 403 03 70, admin@hegos.eu ;
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji usługi newsletter, na podstawie art. 6 ust 1 pkt a RODO;
  3. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą udostępniane innym odbiorcom wyłącznie na podstawie przepisów prawa oraz zawartych umów;
  4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu wycofania zgody na otrzymywanie newsletter;
  5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem - w granicach określonych w przepisach prawa;
  6. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
  7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji usługi newsletter;
  8. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
-->