Wielkie wydarzenie
Nowa kolekcja już w butikach!

"Albo znasz modę, albo jej nie znasz."                    Anna Wintour

Z HEGO'S Milano, na pewno będziesz na bieżąco z aktualnymi trendami w modzie! Oficjalnie w naszych salonach HEGO'S Milano i na www.hegos.eu/NEW, rozpoczęliśmy sezon SS24. Bądź z nami, a poznasz najnowsze trendy, zainspirujesz się i stworzysz, idealną dla siebie, stylizację. Zapraszamy!

POLOWANIE na Okazje! - upoluj modne obuwie HEGO’S

HEGO’S Milano inspiruje kobiety do lepszego życia każdego dnia. Od budowania własnego stylu, po komfort w noszeniu ukochanych butów i ubrań. Naszą najważniejszą wartością w modzie jest to, aby nie rezygnować z własnych dążeń i pasji. Dlatego dbając o swoje Klientki oraz modele, które tworzymy, już po raz kolejny zostanie zorganizowana akcja „POLOWANIE na Okazje!”. Jesienno-zimowa XVI edycja rozpocznie się w piątek 17.11.2023 w naszym Warszawskim magazynie na ulicy Poleczki 21. 

Pasja. Emocje. Doskonałość. ART of People HEGO’S Milano

„Buty, ważny element garderoby, piękna ozdoba stylizacji i wreszcie statement osobowości i charakteru. Kto tego nie rozumie nigdy nie wykreuje perfekcyjnej, wymarzonej pary” – to dewiza Gianmario De Nicola, który od 25 lat odpowiada za design kolekcji HEGO’S Milano.

Odkryj nasze włoskie inspiracje HEGO’S Milano!

Co nas inspiruje we Włoszech? Dlaczego kochamy Włochy? Powodów jest wiele i dzisiaj postaramy się je wyliczyć: dzieła sztuki, bajeczna kuchnia, język, przyroda, włoski temperament, muzyka, filmy… Primo … Secondo … Z okazji 20 lat HEGO’S Milano, mamy dla Was Top 20 naszych włoskich inspiracji! Nie, nie będą to tylko desery … ale na pewno rozpalą Wasze zmysły.

HEGO'S Milano - moda prosto z włoskich ulic. Wyjątkowa marka dla wyjątkowych kobiet

Jeśli ktoś zapytałby, z czym kojarzą Ci się włoskie buty, to co byś odpowiedziała? Wysoka jakość wykonania, miękka, dobrze wyprawiona skóra, nowoczesny design i klasyczne podejście do projektowania obuwia? To wszystko prawda, co więcej, to wszystko zawiera się we włoskiej marce HEGO'S Milano. W ofercie znajdziesz niespotykane buty damskie, oryginalne buty włoskie, które są efektem zamiłowania do dobrego stylu, komfortu użytkowania i designerskiego piękna. Chodź, przed Tobą najpiękniejsze włoskie widoki!

X

Magazyn HEGO'S Milano / ul. POLECZKI 21 / 02-822 Warszawa
30 maja już o północy! Skorzystaj jako pierwsza! Udostępnij post i wydarzenie na FB i zacznij Polowanie już 29 maja od 20:00.
*Hasło dostępu otrzymasz na PRV. Udostępnij post i wydarzenie tutaj.

Bądź na bieżąco:

X

Zgodnie z art. 13 RODO informujemy, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stark Corp Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie tel. 22 403 03 70, admin@hegos.eu ;
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji usługi newsletter, na podstawie art. 6 ust 1 pkt a RODO;
  3. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą udostępniane innym odbiorcom wyłącznie na podstawie przepisów prawa oraz zawartych umów;
  4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu wycofania zgody na otrzymywanie newsletter;
  5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem - w granicach określonych w przepisach prawa;
  6. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
  7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji usługi newsletter;
  8. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
-->